לתרומה

סיפור הצלחה – מחיקת רישום פלילי

Home » טבקה במרחב הציבורי » סיפור הצלחה – מחיקת רישום פלילי

ס’ הינו בחור צעיר, נורמטיבי ואיכותי שסיים את שירותו הצבאי בהצטיינות ותרם רבות לביטחונה של מדינת ישראל. כמו כן, סיים לאחרונה תואר הנדסאי בהצטיינות, תוך רצון להשתלב במגזר הציבורי.

לפני מס’ שנים, בעודו סטודנט, ישב עם חבריו בספסל השכונתי, בסמוך למקום מגוריו, כאשר לפתע הגיחה ניידת משטרה ותוך זמן קצר מצא את עצמו כבול וחשוד בשוד מזויין וכל ניסיונותיו להסביר שאין לו קשר לאירוע עלו בתוהו.

בשל העובדה שנפתח לו תיק משטרתי, על לא עוול בכפו, לא הצליח למצוא עבודה בשירות הציבורי, חייו נעצרו ומצבו הכלכלי והנפשי הורע וכל חלומותיו נגנזו באחת.

לפני מס’ שבועות, פנה אלינו ס’ וביקש את עזרתנו במחיקת הרישום הפלילי, המהווה כתם ממשי על חייו וזאת כאשר לא היה לו חלק באירוע הפלילי וכל ניסיונותיו לשכנע את החוקרים שאין לו קשר לאירוע הפלילי לא צלחו.

תוך זמן קצר מרגע פנייתו של ס’ לעמותה, עו”ד של העמותה ייצג את ס’ מול הפרקליטות בנחישות רבה והצליח לשכנע כי לס’ אין מעורבות באירוע וכי נדרש למחוק את הרישום כליל.

לשמחתנו, תוך זמן קצר ביותר, נענינו כי בקשתנו התקבלה וכי לס’ ימחק הרישום הפלילי מיד. אנו שמחים שהצלחנו לסייע לס’ בפתיחת דף חדש אל עבר עתיד טוב יותר.
אם גם לכם קיים רישום משטרתי לא צודק, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 072-2424622 ונשמח לסייע לכם.

קישור לכתבה בנושא: https://www.kan.org.il/item/?itemid=122103

פורסם ב